Hakkımızda

Gıda ve Hizmet sektörüne Spilcup  markalarımızla çözümler sunuyoruz. Firmamız tek kullanımlık sarf malzemeleri grubuna  içecek kapları imalatı ve distribütörlüğü yapmaktadır. Ana ürünümüz olan karton bardaklarımız modern ekipmanlarla hijyenik koşullarda üretilmektedir. Yönetim, verimlilik, kalite ve hijyene verdiğimiz önem kalite belgelerimiz ve standartlarımızla desteklenmektedir. Üretmiş olduğumuz karton bardak lar ülkemiz ve dünya genelinde her gün kullanılmaktadır.

Baskılı karton bardaklarda en etkin ve kaliteli çözümler;
Özel baskılı veya standart desen Karton Bardak taleplerinizi yüksek kalitedeki baskı ve üretim teknolojisini kullanarak temin ediyoruz. Üretmiş olduğumuz karton bardaklar gıdaya uygun olup sıcak ve soğuk içecekler için kullanılabilir

Misyonumuz

Kağıt bardak üretiminde sağlıklı koşullarda ve standartlar çerçevesinde, kalite ve uygun fiyat prensibimizden taviz vermeden siz sayın müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğunuz ürünleri temin etmekteyiz. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere duyduğumuz sorumluluk bilinci ile yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek, memnuniyetinizi ön planda tutmak bizim için en önemli değerdir.

Vizyonumuz

Globalleşen dünyada, yaşanan teknolojik büyümeler ve değişimler ışığında dinamiğimizi hep güncel tutarak, yurt içi ve yurt dışı olarak tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışmak.

İzmir Web Tasarım