Promosyon Bardaklar

Neden Karton Bardak ?

Sıvı tüketimi başta su olmak üzere günlük hayatta insanlar için vazgeçilmez durumdadır. Tüketilen sıvının konacağı kabın başta sağlıklı olması ve ihtiyacı karşılaması önemlidir. Cam bardak sağlıklı olmasına rağmen tek kullanımlık olarak kullanılabilecek maliyete sahip olmaktan çok uzak durumdadır. Plastik ve köpük bardaklar ise sağlık açısından risklere sahip olmasından dolayı çok tercih edilmez hale gelmektedir. Tek kullanımlık olan karton bardak üzerindeki reklamınız süreklilik arz ederek üzerinde yoğunlaştığınız ve tanıtımını yaptığınız kitle üzerinde yoğun etki bırakabilecektir.

 

Baskılı Bardak

Baskılı Kağıt Bardak, Baskılı Karton bardak üretimi yapan Spil Cup hijyenik kuralları esas alan bir bardak üretim politikası benimsemiştir.

Baskılı kağıt bardak ve baskılı karton bardak üretim makinalarımızda yüksek çözünürlükte baskı imkanımız vardır. Bu imkanımız ile ,

Her karton bardak bir reklam alanına dönüşmektedir.

Bardak baskısı için şirket logonuz, kampanya bilgileriniz yada dileyeceğiniz farklı bir tasarım uygulaması yapılabilir. Baskı için gereken ölçüleri alıp tasarımı yaparak bize teslim etmeniz yeterlidir. Tasarımınız bardak üretimi sırasında bardak yüzeyine basılacak ve üretim basklı olarak yapılacaktır. 

Kağıt bardak baskısı konusunda ısıya ve soğuğa dayanıklı baskı mürekkepleri kullanılarak kullanım sırasında renk solması yada bozulması gibi olumsuz durumların önüne geçilmektedir.

Özel bir baskı olmadanda çeşitli standart baskılı bardak çeşitlerimiz bulunmaktadır. 

 

Bardak yüzeyinde , çay desenleri, kahve desenleri bulunan standart baskılı karton bardaklarımızdan da seçim yapabilirsiniz.

 

Karton Bardak Fiyatları

Karton Bardak Fiyatları ve ödeme şartları konusunda müşterilerine uygun çözümler sunmaktayız.

Karton Bardak Fiyatları konusunda ise müşterilerimizin bardak sipariş miktarı, tercih edilen bardak hacmi ve bardağın baskılı yada baskısız olacağı gibi kriterlere göre belirlenmektedir.

Bardak üretim makinalarımız yüksek kapasitede bardak üretmektedir bu nedenle sipariş miktarınızın yüksek olması bardak birim maliyetininde düşük olmasını sağlamaktadır.

Kağıt Bardak fiyatını etkileyen bir diğer unsurda bardağa yapılacak baskı boyutudur.Baskı boyutu fiyatlarla çok alakalı olmasada tek renk bir baskı ile 4 renk yapılacak bir baskı arasında bardak maliyeti açısından fark oluşturmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
İzmir Web Tasarım